PROFI NANO na textil a kůži 200ml.
search
  • PROFI NANO na textil a kůži 200ml.

PROFI NANO na textil a kůži 200ml.

288 Kč

NEVIDITELNÁ NANO OCHRANA VLÁKEN
Tekuté sklo TEXTIL chrání Vaše materiály před vodou a haváriemi každodenního života-skvrnami.Skvrny látku vždy opouští!Tento inovativní způsob na ošetření textilních materiálů spočívá v tom, že vlákna neabsorbují nečistoty,na povrchu se vytvoří kuličky a ty spadnou.Pokud přeci jenom nasáknou,Tekuté sklo TEXTIL výrazně zlepšuje čištění.Voda, káva ,červené víno,....

Počet
skladem

Novinka: NANO - OCHRANA VE SPREJI PROFI NANO 
Představujeme novinku v ČR-tekuté sklo ve spreji!!! Inteligentní Tekuté sklo TEXTIL povlak pro textil-čisté řešení
Lze využít pro všechny materiály od nejjemnějšího hedvábí až po nejpevnější bavlny, na šaty, saka, košile, kalhoty, kravaty, teplákové soupravy, pláštěnky a dokonce i materiály oblečení z outdoor textilu, takže vydrží dlouho suché . Olej, skvrny,káva a další velmi časté skvrny patří do minulosti, nyní můžete tyto materiály ošetřit přípravkem Tekuté sklo TEXTIL.
NEVIDITELNÁ OCHRANA VLÁKEN
Tekuté sklo TEXTIL chrání Vaše materiály před vodou a haváriemi každodenního života-skvrnami.Skvrny látku vždy opouští!Tento inovativní způsob na ošetření textilních materiálů spočívá v tom, že vlákna neabsorbují nečistoty,na povrchu se vytvoří kuličky a ty spadnou.Pokud přeci jenom nasáknou,Tekuté sklo TEXTIL výrazně zlepšuje čištění.Voda, káva ,červené víno,.. NIC NENÍ PROBLÉM.
Ekonomické a šetrné k životnímu prostředí.
Vlákna potažená nano vrstvou se chovají neutrálně. Je bez rozpouštědel, na bázi vody a šetrné k životnímu prostředí.
OBLASTI POUŽITÍ: ubrusy, na všechny domácí textilie jako polstrování nábytku, závěsy, matrace, koberce, markýzy a zahradní nábytek ,koberce, oděvy jako jsou košile, halenky, saka, vázanky, džíny, bundy a motocyklové oděvy.Zajistíte maximální ochranu.Doporučujeme i na automobilové příslušenství, jako jsou potahy, koberce, sedačky a i autosedačky pro děti.
INSTRUKCE PRO POUŽITÍ
Nanášejte ve vzdálenosti spreje cca. 15 cm.Před prvním použitím naneste na skryté místo-test změny barev.Postříkejte.Maximálního účinku dosáhnete po úplném zaschnutí ,cca. Po 24 hodinách.
SPOTŘEBA
Spotřeba je závislá na aplikaci ,technologii a savosti materiálu.
Spotřeba: 80-200ml/m² podle savosti materiálu.
Obsah:200ml

Konečná úprava textilií
- chrání textilní tkaniny.Je neviditelný,nezabarvuje.
Použití:Aplikace se provádí postřikem nebo máčením
Funkce:skvrny-odolná, vodoodpudivá, prodyšná, fyziologicky nezávadný, ekonomické, UV-odolný

U těchto materiálů zajistíte odolnost proti zašpinění,snadnější údržbu,chrání proti UV záření,tekutiny neprosáknou,ale stečou!!Chrání před mikroby. Neovlivňují jejich vzhled, prodyšnost, barvu, bez zápachu a vůně a snadno se udržuje.Na venkovní tkaniny je vysoce odolný vůči vodě, takže zůstane déle v suchu. Olej, káva a další běžné skvrny jsou věcí minulosti, pokud je materiál ošetřen našim výrobkem Tekuté sklo TEXTIL.
NEUVĚŘITELNÁ NOVINKA NA NAŠEM TRHU!!OPRAVDU FUNGUJE!!

Kde lze využít profiNano nano-impregnaci na KŮŽI A TEXTIL?

•Outdoorové oblečení
•Látkové závěsy
•Kožené boty
•Semiš
•Rukavice
•Čepice
•Sedací soupravy
•Stany
•Společenké šaty a obleky
•Hotely, restaurace, veřejné provozy
•A mnoho dalších povrchů ze savé (pravé) kůže a textilu.

ID77NSV