SMLUVNÍ PODMÍNKY NANOMEDEA.CZ IČO:01357727

Smluvní podmínky obchodu www.nanomedea.cz

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Kupující odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.
2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.
3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.
4. Prodávající si vyhrazuje právo kupujícího telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.
5. Akční ceny platí do vyprodání zásob, nebo v termínu uvedeném v nabídce e-shopu.

Možnosti platby.

a)Platba bankovním převodem nebo poštovní poukázkou :
Pokud si zvolíte tento způsob platby můžete Vaši platbu za zboží poukázat na náš účet dvěma způsoby.
1. Bankovním převodem z Vašeho účtu (internetbanking, GSM banking, převodem na přepážce banky).
2. Odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR
Bankovní spojení :


Pro platby z České republiky: ČSOB účet: 257424087/0300.

Pro platby ze zahraničí je mezinárodní formát čísla účtu:

BIC/SWIFT: CEKOCZPP

IBAN: CZ18 0300 0000 0002 5742 4087

Pro objednávky mimo EU bude zákazníkovi po zadání objednávky zaslána faktura mailem včetně poštovného dle platných tarifů České Pošty do požadované země. Po připsání platby na náš účet, bude zboží odesláno.

Variabilní symbol je stejný jako číslo Vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím emailu. Konstatní symbol je 0308. Specifický symbol není nutné vyplňovat. Zaplacené zboží bude pro Vás připraveno a bez zbytečného prodlení po obdržení platby na náš účet Vám bude odesláno.
b) Dobírkou :
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí zásilky. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je požadována platba předem (mimo Slovensko).
c) Hotově, osobní odběr :
V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží.
Zboží si můžete objednat či objednávkou zablokovat v našem e-shopu a následně PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ na tel. +420 602 696 613 vyzvednout osobně (pouze Kladno).

Dodací podmínky.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány dle volby kupujícího prostřednictvím služby PPL případně České pošty, nebo je možno si je vyzvednout osobně. Zásilky na Slovensko jsou odesílány výhradně Českou poštou a na dobírku, uvedená cena platí pro zásilky do hmotnosti 5kg. U zásilek těžších bude cena upřesněna kupujícímu e-mailovou zprávou.
2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno od1 do 31 dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 10 prac. dnů od obdržení platby).
3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

Výměna zboží :
V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), nepoužité a nepoškozené zboží po předchozí domluvě vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Hradíte jen náklady na Vaše zpětné poštovné, spojené s výměnou zboží.

Reklamační řád.

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak.
Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud :
1. Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Kupující není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).
2. Výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s uživatelskou příručkou (pokud u výrobku existuje).
3. Výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
4. Výrobek byl poškozen působením živlů.
5. Výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
6. Výrobek byl poškozen v důsledku zapojení do sítě, která neodpovídá příslušné ČSN.

Postup při reklamaci :

1. Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem. Náklady Vašeho telefonování na číslo e-shopu je zpoplatněno podle aktuálního ceníku Vašeho operátora a tyto náklady si sami hradíte.
2. Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.
3. Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

Odstoupení od smlouvy :
Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), dle rozhodnutí Evropského soudního dvora s označením C511/08 a směrnice 97/7/ES právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající kupujícímu vrátí zpět odpovídající částku za zboží, včetně nákladů na dopravu a balné, předem dohodnutým způsobem a to do 30 dnů po obdržení zboží. Kupující zasílá zboží zpět prodávajícímu na vlastní náklady.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Ochrana osobních údajů.

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.


Osobní údaje.

Od Vás, jako od fyzické osoby, musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.
Údaje o Vaší činnosti.
Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.
Shrnutí.
Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o kupujícím, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.
Váš souhlas.
Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

Děkujeme a těšíme se na Vaše návštěvy, objednávky a spokojenost!


e-shop: www.nanomedea.cz

IČO 01357727

Provozovatel:

Bc. Alan Havel

Na Úvozu 262

273 01 Žilina, okr. Kladno