NANO OCHRANA NEREZ A KOV set
search
  • NANO OCHRANA NEREZ A KOV set
  • NANO OCHRANA NEREZ A KOV set

NANO OCHRANA NEREZ A KOV set

1 239 Kč

NANO ochrana na nerez a kov!

Sada nanoBOX pro nerez a chrom obsahuje dostatek materiálu na snadné a dokonalé vyčištění minimálně 10 m2 plochy nerezové stěny, i pro následnou ochranu pomocí originálního materiálu pro nano-impregnace. Součástí je tedy nejen jedinečný čistič na kovy Brutalo Gama, ale i speciální materiál pro snadné nanesení nano-impregnace.

Počet
skladem

NEREZ a KOV nanoochrana set

Stačí jeden dotek na nerezu, skle, nebo zrdcadle výtahové kabiny, schůdkách k bazénu atd. a otisk prstu se stane mnohdy věčnou "dekorací" tohoto prostoru, který je často právě tím místem, kde se Váš obchodní partner, nebo nakupující rozmýšlí, jak se bude chovat, nebo jde o prostředí, kterým vycházíte do světa a vracíte se do svého domova. Právě proto je určitě důležité, aby toto místo nejen dobře vypadalo a neslo hodnotu jistě nemalé investice do samotného výtahu, ale také poskytovalo bezpečí například před ušpiněním oděvu.

Sada nanoBOX pro výtahové kabiny z nerezu a chromu obsahuje dostatek materiálu na snadné a dokonalé vyčištění minimálně 10 m2 plochy nerezové stěny, i pro následnou ochranu pomocí originálního materiálu pro nano-impregnace. Součástí je tedy nejen jedinečný čistič na kovy Brutalo Gama, ale i speciální materiál pro snadné nanesení nano-impregnace v jednom krátkém pracovním postupu. V balení naleznete i vhodné utěrky, získáte tak vše potřebné pro oba pracovní kroky - vyčištění i ochránění povrchu.

Nano-impregnace přináší řadu nečekaných efektů. Patří mězi ně nejen ochrana povrchu výtahu před ušpiněním, lépe řečeno zajištění snadného čištění jen vodou, ale i celkové výrazné vylepšení vizuálních vlastností kabiny výtahu, citelná úspora práce i peněz za čistící prostředky a vylepšení prostředí ze zdravotního hlediska, kdy odpadnou jistě ne zrovna prospěšné chemické výpary a zbytky konvenční úklidové chemie, která již nebude potřeba. Zejména však díky neschopnosti bakterií dlouhodobě přežít a množit se na povrchu ochráněném kvalitní nano-impregnací dochází ke snížení vlivu přenosu chorob mezi pasažéry. Další nezanedbatelnou zkušeností je i vylepšení vztahů mezi uživateli výtahu, kdy například mezi zastánci čistoty a majiteli pejsků, či rodiči dětí v pubertálním věku, docházelo dříve k nepříjemným sporům, kterým snadná údržba výtahu znatelně předchází.

Set obsahuje:

50ml. Nano ochrana na nerez

50ml. Nano ochrana na hliník

50ml. Jemný nano abrazivní čistič

Mikrofázové utěrky

ID73NSV