VODNÍ KÁMEN NANO SET
search
  • VODNÍ KÁMEN NANO SET

NA VODNÍ KÁMEN NANO BOX

1 156 Kč

NANO SET "TVRDÁ VODA"

Díky NANO technologiím Vám přinášíme tento set, kterým ošetříte vše v domácnosti. Od kuchyně, koupelny, dlaždiček, krbu, až po třeba plechového miláčka v garáži, nebo třeba vše v dětském pokoji. Nano technologie je zcela zdravotně nezávadná. Vytvoří na ošetřeném materiálu neviditelnou nanovrstvu,

Počet
skladem

NANO set "TVRDÁ VODA"

Pro snadnou údržbu všech nepórézních materiálů. Snadné odstranění např. vodního kamene a trvalé řešení v případě např. "tvrdé vody" a neustálého drhnutí a čištění. Lze oužít i na horké povrchy, jako jsou například krbová skla, nebo sklokeramické desky. Nano vrstva odolá až 400 stupňů Celsia! Díky NANO technologiím Vám přinášíme tento set, kterým ošetříte vše v domácnosti. Od kuchyně, koupelny, dlaždiček, krbu, až po třeba plechového miláčka v garáži, nebo třeba vše v dětském pokoji. Nano technologie je zcela zdravotně nezávadná. Vytvoří na ošetřeném materiálu neviditelnou nanovrstvu, takže úklid pak, je už hračka a stačí jen vlhký hadřík.... Zkuste to a uvidíte že to opravdu funguje!

Ošetřený povrch a jeho následná údržba pouze vlhkým hadříkem.

Za pomoci nano technologie se na ošetřeném materiálu vytvoří neviditelný nano povlak obsahující nano částice SIO2 a nejen to, už nebudete muset uklízet a "to se vyplatí" :-)

Vydatnost cca 15m2

Obsahuje:

NANO ochranu skla a keramiky 100ml.

NANO ochranu pro chrom a nerez 50ml.

NANO abrazivní čistič 150ml.

Mikrofázové utěrky

ID513NSV