KOLOIDNÍ ZLATO 500ml
search
  • KOLOIDNÍ ZLATO 500ml

KOLOIDNÍ ZLATO 500ml

1 462 Kč

Koloidí zlato bystří smysly a dodává úlevu od všedních starostí. Vychutnejte si pocity faraónů! Toto Koloidní zlato je vyráběno na profesionálních strojích se stabilizovaným napětím a proudem tak, aby bylo dosahováno přesně požadovaných výsledků. Celý průběh výroby je podrobně kontrolován.
Koncentrace 14 mg Au/1 litr

Počet
skladem

Koloidní zlato

Toto Koloidní zlato je vyráběno na profesionálních strojích se stabilizovaným napětím a proudem tak, aby bylo dosahováno přesně požadovaných výsledků.
Má měření velikosti, rozložení a obsahu částic v nezávislých laboratořích firmy Malvern Instruments - http://www.malvern.com/.

Na všechny komponenty použité při výrobě jsou kladeny nejvyšší nároky a celý průběh výroby je podrobně kontrolován.

Au - Koloidní zlato
Koncentrace 14 mg Au/1 litr

Složení: koloidní zlato v demineralizované vodě v koncentraci 14 mg Au na 1 litr.

Obsah balení: 500 ml

Ajurvédská medicína – historie:

První zmínka o použití zlata jako léku pochází z Indie z doby kolem roku 5000 před naším letopočtem, kdy vznikla ajurvédská medicína – unikátní systém výživy, cvičení, bylinné terapie a meditace. Ajurvédská medicína používá tisíce léků připravených většinou z různých bylin a koření, mezi nimi i jedenáct léků, které obsahují zlato.

Příprava těchto léků byla velmi složitá a pro ilustraci uvádíme jednu technologii: zlato v nejčistší podobě, zpracované na tenké plátky se smísí se rtutí ve které se rozpustí síra. Směs se poté uloží do hliněných nádob a vypaluje se v peci při velmi vysokých teplotách. Po vypálení se směs zchladí, rozdrtí, přidá se do ní sádra a opět se vrátí k vypálení. Toto se opakuje až 150krát a celý proces trvá zhruba šest měsíců.

Léčení alkoholizmu – historie:

Oficielní použití zlata se datuje už v roce 1850 kdy se používalo jako lék proti alkoholovému návyku v USA.

Léčení depresí – historie:

V 19. století se zlato používalo hlavně k léčení nervových poruch jako deprese, epilepsie a migrény a impotence. Koloidní zlato slouží jako nenávykové antidepresivum.

Zvýšení IQ – historie:

Známý je pokus z USA požití koloidního zlata pro zvýšení inteligence. Z mnoha pokusů se zjistilo, že koloidní zlato zvyšuje IQ až o 20 bodů. Jak uvádí „Frontier perspectives Journal“ je potřeba přijímat až 30 mg koloidního zlata po dobu čtyř týdnů.

Léčení rakoviny – historie:

Použití u neoperovatelné rakoviny od roku 1935: vždy vylepší a prodlouží život. Ve 12% bylo zaznamenáno úplné vyléčení. Redukce bolesti byla zaznamenána ve 40% a redukce tumoru dokonce v 60%. Dále bylo pozorováno zlepšení chuti k jídlu u 36% pacientů včetně zvýšení jejich tělesné váhy. Dávkování bylo 0,8 mg koloidního zlata třikrát denně obvykle hodinu před jídlem.

Zdroj: „The Use of Colloidial Gold in Inoperable cancor“, J. Med. Surg., březen 1927

Léčení revmatických potíží – historie:

Nejrozšířenější využívání koloidního zlata bylo předválečné době na zmírnění potíží při revmatických potížích. Aplikace byla převážně injekční.

Zlato je kovový prvek, chemicky neobyčejně stálý a proto se dlouho používá od zubní techniky po spoje kostí a podobně. Prakticky není známa alergie na tento kov. Obecně má zlato vysokou elektrickou vodivost, což vysvětluje jeho kladné účinky při přenášení nervových vzruchů, nebo při zvyšování IQ. Stejně jako koloidní stříbro a další kovy, koloidní zlato zabíjí bakterie.

Protokol o zkouškách č. A 248/06 ze dne: 27.02.2006

Kříž
ID39KR