NANO FOR CAR set
search
  • NANO FOR CAR set

NANO FOR CAR set

1 636 Kč

NANO Set pro ošetření auta.

Nano set vyvinutý díky špičkovým nano technologiím připravený k aplikaci na auto a obsahující vše, co potřebujete pro dlouhodobou nano ochranu povrchů a jednodušší čištění Vašeho vozu.

Počet
skladem

NANO Set pro ošetření auta.

Nano set připravený díky nano technologiím. NANO přípravky jsou připraveny přímo k aplikaci na auto a set obsahuje vše, co potřebujete pro dlouhodobou nano ochranu povrchů a jednodušší čištění Vašeho vozu.

Zvýhodněný set obsahuje:

přípravek pro ošetření plastů - 50ml
ošetřující přípravek lak/hliník - 50ml
příprvek na autosklo - 50ml
speciální univerzální čistič - 50ml
mikrofázové ubrousky

Popis zboží:

Přípravky usnadňují mnoho práce s údržbou Vašeho vozu. Díky nelepivým vlastnostem výrobků nedochází k nalepování nečistot na povrch. Ošetřené povrchy jsou také odpudivé vůči vodě, mastnotám a nečistotám. Při dešti nebo opláchnutí vodou se projevuje tzv. samočistící efekt - nečistoty se nabalují na kapky vody a po materiálu stékají. I větší nečistoty lze odstranit pouze vodou a houbou bez chemických přípravků. Na materiálech, které obvykle korodují, se vytvoří ochranný film, který zamezuje vzniku a šíření koroze. Povlak chrání před povětrnostními, chemickými i mechanickými vlivy a před UV zářením. Prodlužuje tak životnost ošetřených předmětů a ploch.


Životnost ochranné vrstvy na ošetřeném povrchu je cca 30 000 km nebo 1 - 2 roky i déle při běžném provozu na běžných komunikacích.

ID17NSV