Tobolky Dr. Asparagus
search
  • Tobolky Dr. Asparagus

Tobolky Dr. Asparagus

188 Kč

Chřest je bohatý na vitamíny B, C, E a K, beta-karoten, kyselinu listovou, asparagovou, esenciální oleje.

Počet
skladem

Popis výrobku


Chřest je bohatý na vitaminy: vitaminy skupiny B, vitamín C, E a K, beta-karoten, kyselinu listovou, asparagovou a esenciální oleje. Ze stopových prvků obsahuje vápník, fosfor, hořčík, draslík, zinek, železo, jód.    


Složení


Každých 100 gramů sušeného chřestu obsahuje až 1,5 kilogramu čerstvého chřestu. To znamená jediné: extrémně vysokou koncentraci všech v chřestu obsažených organismu blahodárných látek: vitamíny B, vitamín C, E a K, beta-karoten, kyselinu listovou, asparagovou a esenciální oleje, stopové prvky vápník, fosfor, hořčík, draslík, zinek, železo, jód.


Použití


Chřest je bohatý na vitamíny: B, C, E a K, beta-karoten, kyselinu listovou, asparagovou, esenciální oleje, Tato kombinace působí doslova jako elixír mládí. Ze stopových prvků obsahuje vápník, fosfor, hořčík, draslík, zinek, železo, jód. Chřest působí pozitivně a balančně především v těchto oblastech: snižuje hladinu cholesterolu, upravuje krevní tlak, zlepšuje látkovou výměnu. Pomáhá udržet zdravé cévy a silné srdce, zlepšuje zásobování mozku a dalších orgánů kyslíkem, stimuluje krvetvorbu. Upravuje hladinu cukru v krvi (cukrovku i hypoglykemii). Má velmi příznivý vliv na funkci ledvin, močového měchýře a močových cest. Umožňuje obnovu a omlazení ledvinových buněk. Rozpouští močové kameny a brání jejich tvorbě. Léčí následky zánětů močových cest. Velmi příznivě působí na problémy s prostatou. Již v antice se používal jako oblíbené afrodisiakum, zlepšuje plodnost mužů i žen. Harmonizuje ženské hormony. Brání zadržování vody v těle a omezuje tvorbu křečových žil. Upravuje trávení a vyměšování (průjem i zácpu). Podporuje činnost střev, prospívá zažívání a působí preventivně proti rakovině tlustého střeva. Dr.Asparagus lze použít i v gastronomii – tobolku stačí rozdělit a sušený chřest použít v nejrůznějších receptech k dochucení jídel.


Dávkování


1 - 3 tobolky denně


Velikost balení


30 ks


Podmínky úchovy


Uchovejte ve stínu a teplotách do 25 C


ID4029EP