Nové Alfalfa Premium Zobrazit větší

Alfalfa Premium

ID4028EP

Nové

Svěží, minerály nabitý nápoj. Ve výsledném produktu nejsou žádná aditiva ani vláknina.

Více informací

skladem

1 337 Kč

Více informací

Složení


Alfalfa, botanicky Medicago sativa (česky vojtěška) v podobě sušené, čerstvě vylisované šťávy je 100% přírodním produktem bohatým na vitamíny (včetně A, B6, B12, C, D, E, K), stopové prvky, řadu minerálů (vápník, železo, hořčík, fosfor, sodík, draslík a křemík), aminokyselin, chlorofyl a bílkovin. Vysoké hodnoty živin jsou v rostlině obsaženy díky až několik metrů dlouhým kořínkům.


Použití


Svěží, minerály nabitý nápoj.Ve výsledném produktu nejsou žádná aditiva ani vláknina. Pochází z USA (stát Utah). Jako podpůrný prostředek se v různých kulturách používal doslova po tisíciletí s výbornými výsledky a byl právem nazýván otcem potravin. Rostliny, jež se pěstují k výrobě sušené šťávy Puntura Alfalfa Premium se pěstují bez použití pesticidů a herbicidů. Sušená šťáva Alfalfa podložena certifikáty z výroby splňuje požadavky na zachování veškerých živin při výrobě.


Dávkování


Doporučujeme 1 (max. 2) lžičku prášku ze sušené šťávy Alfalfa 2x denně rozpustit ve 150 ml studené vody nebo jiného studeného nápoje, například džusu. Nejlépe nalačno, 30 minut před jídlem. Prášek se nesmí podávat v horkých nápojích. Vysoká teplota by zapříčinila zničení živin. Prášek lze zamíchat do jogurtu nebo cereálií. Při užívání Alfalfa se doporučuje po cca 3 měsících udělat na 1 měsíc pauzu.


Upozornění


Alfalfa se nesmí konzumovat: po operaci trávicího traktu (alespoň týden), při ozařování (3 dny před nebo 3 dny po), při akutním zánětu hlubokého žilního systému, při akutní plicní embolii po transplantaci orgánů (nejméně 9 měsíců). Není náhradou pestré a vyvážené stravy.  


Velikost balení


200 g


Podmínky úchovy


Skladujte v pokojové teplotě, v chladu a temnu.


Výrobce


RAVEKO TIPS s.r.o.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Alfalfa Premium

Alfalfa Premium

Svěží, minerály nabitý nápoj. Ve výsledném produktu nejsou žádná aditiva ani vláknina.

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: