• Novinka
Reishi Premium
search
  • Reishi Premium

Reishi Premium

996 Kč

Reishi je vzácná houba z řádu chorošovitých. Reishi Premium je vyrobena metodou extrakce a díky tomu je jeho složení ojedinělé. 

Počet
skladem

Složení


100% extract Reishi (Luskokorka lesklá), rostlinná kapsle


Použití


Reishi je velmi vzácná houba z řádu chorošovitých. Reishi Puntura Premium je vyrobena metodou extrakce a díky tomu je jeho složení ojedinělé. Obsahuje 50% polysacharidů, 10% triterpenů a více než 25% Beta-D-glukanů. Již po mnoho tisíceletí tvoří základ TČM kde je právem nazývána houbou nesmrtelnosti. Ve staré Číně byla nazývána houbou s nadpřirozenými účinky, houbou udržující rovnováhu, či houbou nesmrtelnosti. Reishi je svým složením naprosto jedinečná houba. Díky metodě dvojité extrakce ve výrobku Reishi Puntura Premium dostáváte doplněk stravy ze zlatého fondu TČM na velmi vysoké úrovni.


Dávkování


2 kapsle 2x denně, běžná doba užívání je: 7 – 90 dnů.


Upozornění


Není určeno těhotným a kojícím ženám, dětem do 3 let věku. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Kontraindikace a vedlejší účinky nejsou známy, nicméně při jakýchkoliv pochybnostech spojených s konzumací tohoto doplňku se poraďte s lékařem.


Velikost balení


100 kapslí (vhodné pro vegany), 1 kapsle 500mg Reishi


Podmínky úchovy


V temnu, chladu a suchu v uzavřené lahvi.


Výrobce


RAVEKO TIPS s.r.o.

ID4074EP