• Novinka
WOOLER spodky dlouhé dámské
search
  • WOOLER spodky dlouhé dámské
  • WOOLER spodky dlouhé dámské

WOOLER termo spodky dlouhé dámské

1 239 Kč

Wooler funkční prádlo vás udrží v teple i za velmi chladného počasí ačkoliv nevyvíjíte žádnou fyzickou aktivitu.

Velikost
Barva
Počet
Nedostupné

Oblečte se teple. Tato řada produktů spojuje dva velmi důležité požadavky na udržení tepla našeho těla ve velmi chladném počasí – spodní vrstva z polypropylenového vlákna okamžitě odvede pot od pokožky a svrchní vrstva tvořená přízí z jemné vlny merino zajistí potřebný tepelný komfort. Právě merino vlna má vynikající schopnost izolovat vytvořené teplo. Pro Wooler naleznete uplatnění všude tam, kde je nutno zůstat v teple i přesto, že nevyvíjíte vysokou fyzickou aktivitu.

Toto funkční prádlo je pro ty z Vás, kteří máte rádi sport, fyzické aktivity v chladném počasí nebo cestování na motorce, kdy se teploty střídají, například na jaře a na podzim. Vhodné také pro všechny lehké pohybové aktivity v přírodě, výlety nebo procházky v lese, lov a rybaření.

Použité jemné polypropylenové vlákno na spodní straně úpletu je nenasákavé, tím odvádí Váš pot na povrch úpletu, nestudí na pokožce a pomáhá zajistit tepelný komfort vašemu tělu. Účinné látky, tedy ionty stříbra, jsou obsaženy v celém objemu vlákna, jsou bezpečné, nedráždí vaši pokožku a nezpůsobují alergie. Stříbro aktivně omezuje množení bakterií a tím poskytuje trvalou a dlouhodobou ochranu proti zápachu.

Druhá vrstva tvořená jemnou merino vlnou plní fuknci tepelně izolační. Toto prádlo je tedy vhodnou volbou pro velmi chladné a mrazivé počasí.

Naše výrobky nemusíte po každém použití prát a tím aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí. :) 


 Použitý materiál: NanoAgent Wooler (20% Merino vlna, 80% polypropylen s nanoAg - nanočásticemi stříbra)   


 Použití: velmi chladné počasí, první vrstva


Nanospol s.r.o.
NSPXNBX WO DSD re XL

Specifické reference

ean13
8595700222446