Pelyněk tavričeskij - silice Epam
search
  • Pelyněk tavričeskij - silice Epam

Pelyněk tavričeskij - silice Epam

261 Kč

Je vhodná do relaxačních koupelí a k masážím. Je vhodná k použití do koupelí při psychickém vyčerpání, stresu a nespavosti.

Počet
skladem

Popis výrobku


Silice jsou éterické neboli esenciální oleje, které jsou obsaženy ve všech rostlinách jako ochrana před býložravci. Z rostlin se izolují metodou zvanou destilace a své uplatnění nacházejí především v kosmetickém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Použití závisí na chemickém složení konkrétní silice.


Složení


Pelyňková silice


Použití


POUZE ZEVNÍ!!! Používá se při stresu, psychickém vypětí, nespavosti, lehčích depresích.


Dávkování


POUZE vnější použití: koupel: 5-20 kapek do vany; bodová masáž: 10% roztok silice v mandlovém či olivovém oleji (tj. 10ml silice + 100ml oleje); klasická masáž: 1% roztok v mandlovém či olivovém oleji (tj. 1ml silice + 1000ml oleje); masáž obličeje: 0,5-1% roztok v mandlovém či olivovém oleji (tj. 1ml silice + 1000-2000ml oleje); inhalace: 10-20 kapek na 100ml vody (60-70°C horké), 5-10 min. inhalovat teplé páry; kloktadlo: 10-30 kapek do 0,5l vody.


Upozornění


Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Silici nikdy nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Pouze k vnějšímu použití, nepoužívejte vnitřně!


Velikost balení


10 ml


Podmínky úchovy


Produkt nevystavujte slunečnímu světlu, vlhkému prostředí, teplotám nad 30°C a pod bodem mrazu.

ID4034EP