2+2 NANOPĚNA + nanohoubička ZDARMA!
search
  • 2+2 NANOPĚNA + nanohoubička ZDARMA!
  • 2+2 NANOPĚNA + nanohoubička ZDARMA!
  • 2+2 NANOPĚNA + nanohoubička ZDARMA!
  • 2+2 NANOPĚNA + nanohoubička ZDARMA!

2+2 NANOPĚNA + NANO houbička zdarma!

1 553 Kč

Nanopěna Original + Extra silná Nanopěna Original. SET 2+2 + NANO houbička zdarma!

Ideální jako dárek do domácnosti i do garáže!

Nanopěna čistí a vytváří NANO efekt lotosového květu na velmi dlouhou dobu. Vodní kámen, šmouhy, špinavé dlaždice, vana, sprchový kout, problémy s WC, .... s Nano pěnou už žádný problém! Osobně vyzkoušeno! Funguje TO! Vyzkoušejte je u Vás doma i Vy!

Osobně vyzkoušeno!

Počet
skladem

Nanopěna Original + Extra silná Nanopěna Original.SET 2+2 + Nano houbička ZDARMA!

Ideální jako dárek do kuchyně i garáže...

!AKČNÍ CENA SETU 2+2+NANO houbička zdarma!

Díky nanotechnologii a německé kvalitě už nemusíte používat chemické přípravky. Zčernalá měď? Zašlý lak u auta? Čisté WC na dlouho? Sklokeramické desky? Motorky? Jiní plechoví miláčkové? Ochrana krbového skla? Něco někde bez námahy a pořádně vyčisit a vyleštit jednoduše rychle a na dlouho? ŽÁDNÝ PROBLÉM!!!
Obě dvě NanoPěny Original jsou antibakteriální, zdravotně naprosto nezávadné aktivní pěny, které čistí a impregnují na principu nanotechnologie. Stačí jen nastříkat, nechat pár minut působit, lehce vyleštit a je to hotovo a na dlouho. Pak už stačí jen občas vlhký hadřík :-)
Čistící a současně impregnační pěny s výhodami moderní nanotechnologie.Nano pěny čistí, leští, impregnují a konzervují nejrůznější hladké povrchy. Současně se snadným vyčištěním vzniká na povrchu nano-vrstva, která dlouhodobě chrání a leští ošetřenou plochu. Půl roku nepotřebujete žádnou úklidovou chemii! Skutečný úklid stačí 2x za rok! Už nemusíte do nekonečna pracně čistit a leštit vše, co má být pěkné. Zejména WC, koupelnu, kuchyni, prostě všechno do čeho se vám až tak nechce :-) Pro běžnou údržbu ochráněných ploch postačí je jen lehce otřít.

Neničte své věci agresivní chemií a poškrábáním!

Šetřete peníze!

NanoPěny Original jsou Váš nejnovější prostředek v boji se špínou, otisky prstů, mastnotou, povlakem vodního kamene, nebo i špinavým autem, zamlženým čelním sklem atd. Aktivní pěny uklízí povrch samy, díky tomu se už nikdy nemusíte ptát “Jak vyčistit hladké povrchy?”. S vysokým leskem totiž získáte i několik měsíců ochrany, díky které povrch snadno otřete jen obyčejnou vodou.    

Nano Pěna 250ml Original a Nano Pěna 250ml Original Extra silná + NANO houbička ZDARMA!

Vyrobeno v EU Německo

ID478NSV