• Novinka
NANOPĚNA 250ml. HOME + utěrky
search
  • NANOPĚNA 250ml. HOME + utěrky
  • NANOPĚNA 250ml. HOME + utěrky
  • NANOPĚNA 250ml. HOME + utěrky
  • NANOPĚNA 250ml. HOME + utěrky

NANOPĚNA Home, profi utěrky SET

412 Kč

Nanopěna + sada profi utěrek

Aktivní Nano Pěna čistí a vytváří NANO efekt lotosového květu na dlouhou dobu. Vodní kámen, šmouhy, špinavé dlaždice, vana, sprchový kout. Sada profesionálních utěrek pro maximální efekt.

Počet
skladem

NANO PĚNA

Čistící a současně impregnační pěna s výhodami moderní nanotechnologie.Nano pěna čistí, leští, impregnuje a konzervuje nejrůznější hladké povrchy. Současně se snadným vyčištěním vzniká na povrchu nano-vrstva, která dlouhodobě chrání a leští ošetřenou plochu.

Nano Pěna 250ml Original

Vyrobeno v EU Německo

Vydatnost cca 25m2

Sada profi utěrek pro úklid

1. Pro prvotní předčištění, po případném použití běžných čističů a odmašťovačů, využijte Perforovanou barevnou utěrku s čistou vodou k otření zbytků čističů a hrubých částic.

2. K aplikaci speciálních čističů pro přípravu povrchu na nanotechnologii využijte libovolné pevné utěrky, či hadříky, které máte běžně k dispozici.

3. Na závěr čištění speciálním čističem použijte Pevnou šedou utěrku pro důsledné otření všech zbytků čističe z povrchu. Nevyvíjejte velký tlak.

4. Pro následné zaleštění aplikované nano-ochrany na již zcela čistém povrchu použijte Jemnou tyrkysovou utěrku, stejně tak ji můžete využít k finálnímu přeleštění aplikované plochy. Na utěrku netlačte, používá se pro jemný otěr a sjednocení ošetřované plochy. Pokud se utěrka ušpiní, dané místo již při aplikaci nevyužívejte (ani z druhé strany)

ID1071NSV