KOLOIDNÍ STŘÍBRO Ústní sprej 115ml.
search
  • KOLOIDNÍ STŘÍBRO Ústní sprej 115ml.

KOLOIDNÍ STŘÍBRO Ústní sprej 115ml.

388 Kč

Ag - Koloidní stříbro - ústní sprej

Koncentrace 14 mg Ag/1 litr

Složení: koloidní stříbro v demineralizované vodě v koncentraci 14 mg Ag na 1 litr
Obsah balení: 115 ml.

Počet
skladem

Koloidní stříbro, zlato a zinek.

Koloidní stříbro a zlato jsou celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem v kosmetice, při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob virového původu. Používají se rovněž jako dezinfekční prostředek. Zlato má mimořádně silný vliv na psychiku a intelekt. Povzbuzuje tvořivost, zmírňuje napětí, uklidňuje, pomáhá při ovládání emocí. Zlato má také příznivý účinek na fyzické zdraví: Harmonizuje a regeneruje vitální síly v těle, usměrňuje krevní tlak, pomáhá udržovat pevnou stavbu těla i mladistvou elastickou pokožku, harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí.
Licence pro vnitřní užití koloidního stříbra a zlata je velice drahá a mohou si ji dovolit jen velké společnosti. V ČR bohužel Ministerstvo zdravotnictví zatím neudělilo licenci na tyto produkty pro zařazení jako potravinového doplňku.
Naše stříbro a zlato můžete užívat i vnitřně, nicméně vedeme prodej pouze pro vnější aplikace. Při koupi koloidních produktů u nás, dáváte souhlas s podmínkou pro jejich vnější aplikaci.

Tisková zpráva Univerzity Palackého v Olomouci.
Nanočástice stříbra zvyšují účinnost antibiotik.
Významný krok pro řešení velkého medicínského problému, jímž je stoupající odolnost bakterií vůči léčbě antibiotiky, učinili vědci Lékařské a Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého. Prokázali, že účinnost antibiotik zvyšuje přidání sloučeniny stříbra, případně mikročástic či nanočástic tohoto kovu. Antibiotika v kombinaci se stříbrem se pak mohou využívat v nižších dávkách a účinkují i na bakterie, které byly dříve na antibiotika rezistentní.
Celá zpráva Univerzity Palackého v Olomouci viz. http://www.scienceworld.cz/aktuality/7158/ ze dne 29. 07. 2013

Další důležité ůdaje:

Pro vnitřní užívání je optimální koncentrace maximálně 20 mg stříbra či zlata v 1 litru roztoku. My prodáváme ve výrobě přísně kontrolovanou koncentraci 14 mg stříbra v 1 litru demineralizované vody, či 14 mg zlata v 1 litru demineralizované vody. Naše koloidní produkty jsou 100% neškodné, netoxické, nenávykové a vůči tkáním neagresivní.

Koloidní stříbro a zlato může být užíváno vnitřně (je důležité nechat pod jazykem co nejdéle, alespoň 30–90 sekund před polknutím), nebo zevně, nastříkáním nezředěného roztoku přímo na postižená místa či potíráním pomocí namočeného vatového tampónu.

Je důležité si uvědomit, že koloidní stříbro a zlato je více či méně adaptogenní, tzn., že určitá dávka může vyhovovat jednomu, ale nemusí druhému.
Váha, výška, vážnost choroby, metabolismus a další okolnosti ovlivňují potřebné množství dávky. Zde uvedené dávky jsou pouze informativní. Většina lidí užívá 15 ml stříbra denně jako prevenci nebo jako udržovací dávku po překonání nemoci. Při počáteční fázi (3–5 dní) je třeba užívat 30 ml alespoň 3x denně. Poté je možné v udržovací fázi užívat 15 ml pouze 1x denně.
Dávkování: dospělí a děti od 12 let – 30 ml, 1x denně
Děti mladší 12 let: ½ obvyklé dávky (15 ml)

Aby ovšem byl účinek stříbra co nejefektivnější, je nezbytně nutné doplňovat dostatek tekutin, alespoň 8 x 2 dcl sklenic vody za den. Zabrání se tím přetížení jater a pocitům zaplavení organismu toxiny, tzn. reakce, která se projevuje podobně jako lehká chřipka, kdy někteří lidé pociťují slabé bolesti hlavy a zvýšenou teplotu. Tento stav je způsoben velkým množstvím umírajících patogenů, které jsou vyplavovány z těla. Organismus může reagovat i slabým průjmem. Voda pomáhá rychleji vyplavit tyto toxiny z těla a tím zabraňuje jejich hromadění.
Působení stříbra je založeno na deaktivaci enzymu, který je nezbytný pro aerobní metabolismus jednobuněčných bakterií, virů a mykóz. V důsledku toho zmíněné škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5-6 minut. Pravděpodobně díky tomu, že se jedná o proces nepřímý, si nejsou bakterie schopny vytvořit odolnost proti částicím stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik.

Koloidní stříbro samozřejmě likviduje nejen chorobné bakterie, ale i bakterie tělu přátelské jako například laktobacillus acidophilus, laktobacillus bulgaricus, laktobacillus bifidus a podobné stejně jak to dělá většina antibiotik. Je nutné tyto bakterie obnovit nejlépe konzumací vhodných jogurtů nebo ještě lépe symbiotickýmí laktobacily ve formě tablet.

Koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. Není známa žádná nemoc, která by byla způsobena organizmem, jenž může žít v přítomnosti i nepatrného množství stříbra. Podle laboratorních testů dochází k destrukci bakterií, virů a plísní během několika minut od kontaktu se stříbrem. Prakticky není znám mikrob, který by nebyl koloidním stříbrem zničen do 6 minut nebo méně.

Koloidní stříbro je velmi účinné, mírné a netoxické. Mikroskopické částice stříbra naší koncentrace se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení.

Koloidní stříbro je účinné především proti:
• vleklým zánětům
• infekčním chorobám (včetně infekcím v horních dýchacích cestách)
• mykózám
• lupence, ekzémům, dermatózám
• oparům
• akné
• lupům
• obtížně hojitelným ranám.

Kříž
ID72KR