Nové Kitl Šláftruňk zlatý 500 ml Zobrazit větší

Kitl Šláftruňk zlatý 500 ml

ID4055EP

Nové

Nápoj má zklidňující a uvolňující účinky.

Více informací

skladem

186 Kč

Více informací

Popis výrobku


Kitl Šláftruňk navazuje na tradici medicinálních vín, kterých se v minulosti hojně používalo, avšak dnes jsou téměř zapomenuty.


Složení


Révové víno bílé, pitná voda, zahuštěný hroznový mošt, výtažky z léčivých bylin - meduňka lékařská, konopí seté, oves setý, lípa obecná, citroník pomerančový sladký, mařika vonná, magnolka čínská, aroma, zahušťovadlo: arabská guma z výronků stromů Acacia, konzervant: sorban draselný, antioxidant: oxid siřičitý, alkohol: 9,5% obj.


Použití


Nápoj má zklidňující a uvolňující účinky. Užívejte ho na dobrou noc, 1-2 hodiny před spaním. Během pití relaxujte (například u dobré knížky). Pijte po douškách, z malých skleněných pohárků; doporučená dávka je 50 až 100 ml.


Dávkování


Doporučená dávka je 50-100ml, 1-2 hodiny před spaním.


Upozornění


Nápoj je alkoholický a není určen osobám mladším 18 let, těhotným a kojícím ženám. Zároveň jej uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte ho v kombinaci s léky, nebo pokud jste nemocní. Diabetici Šláftruňk užívat mohou, avšak s omezením. Lidé s cukrovkou I. i II. typu mohou Kitl Šláftruňk užívat, avšak musí jej započítat do svého celkového denního příjmu energie. Tento individuální dietní plán stanovuje každému diabetikovi lékař. Nedoporučujeme kombinovat s jinými alkoholickými nápoji. Nepřekračujte doporučenou dávku. Šláftruňk nemůže být užíván jako náhrada pestré stravy. 100ml Kitl Šláftruňk má energetickou hodnotu 97 kcal / 407 kJ.


Velikost balení


500 ml


Podmínky úchovy


Skladujte v chladu a temnu, od 5 do 15ºC. Po otevření nápoj uchovávejte do teploty 10ºC, nejlépe v chladničce, a spotřebujte do 5 dnů. Dlouhodobým skladováním v nevhodných podmínkách Šláftruňk "trpí".


Výrobce


Kitl s.r.o.


Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Kitl Šláftruňk zlatý 500 ml

Kitl Šláftruňk zlatý 500 ml

Nápoj má zklidňující a uvolňující účinky.

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: