Nové Kitl Šláftruňk zlatý 500 ml Zobrazit větší

Kitl Šláftruňk zlatý 500 ml

ID4055EP

Nové

Nápoj má zklidňující a uvolňující účinky.

Více informací

skladem

188 Kč

Více informací

Popis výrobku


Kitl Šláftruňk navazuje na tradici medicinálních vín, kterých se v minulosti hojně používalo, avšak dnes jsou téměř zapomenuty.


Složení


Révové víno bílé, pitná voda, zahuštěný hroznový mošt, výtažky z léčivých bylin - meduňka lékařská, konopí seté, oves setý, lípa obecná, citroník pomerančový sladký, mařika vonná, magnolka čínská, aroma, zahušťovadlo: arabská guma z výronků stromů Acacia, konzervant: sorban draselný, antioxidant: oxid siřičitý.


Použití


Nápoj má zklidňující a uvolňující účinky. Užívejte ho na dobrou noc, 1-2 hodiny před spaním. Během pití relaxujte (například u dobré knížky). Pijte po douškách, z malých skleněných pohárků; doporučená dávka je 50 až 100 ml.


Dávkování


Doporučená dávka je 50-100ml, 1-2 hodiny před spaním.


Upozornění


Nápoj není určen osobám mladším 18 let, těhotným a kojícím ženám. Zároveň jej uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte ho v kombinaci s léky, nebo pokud jste nemocní. Diabetici Šláftruňk užívat mohou, avšak s omezením. Lidé s cukrovkou I. i II. typu mohou Kitl Šláftruňk užívat, avšak musí jej započítat do svého celkového denního příjmu energie. Tento individuální dietní plán stanovuje každému diabetikovi lékař. Nepřekračujte doporučenou dávku. Šláftruňk nemůže být užíván jako náhrada pestré stravy. 100ml Kitl Šláftruňk má energetickou hodnotu 97 kcal / 407 kJ.


Velikost balení


500 ml


Podmínky úchovy


Skladujte v chladu a temnu, od 5 do 15ºC. Po otevření nápoj uchovávejte do teploty 10ºC, nejlépe v chladničce, a spotřebujte do 5 dnů. Dlouhodobým skladováním v nevhodných podmínkách Šláftruňk "trpí".


Výrobce


Kitl s.r.o.


Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Kitl Šláftruňk zlatý 500 ml

Kitl Šláftruňk zlatý 500 ml

Nápoj má zklidňující a uvolňující účinky.

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: