Tibetské jídlo Campa Epam 350 g
search
  • Tibetské jídlo Campa Epam 350 g

Tibetské jídlo Campa Epam 350 g

323 Kč

Zajišťuje optimální funkci jater a žlučníku. Udržuje optimální hladinu glukózy v krvi, optimální hladinu cholesterolu v krvi.

Počet
skladem

Popis výrobku


V Tibetu je Campa základním jídlem, které Tibeťané jedí po celý svůj život. Je známo, že se pak dožívají vysokého věku a těší se dobrému zdraví. V každém tibetském kláštěře mají svůj vlastní recept na přípravu Campy, která se liší svou chutí, konzistencí a barvou. Naše Campa jídlo pochází z kláštera CHAMDO.


Složení


Ječmen setý, tibetský čaj (slíva, angrešt, vrcholák tříslovinný, vrcholák myrobalánový), černý čaj.


Použití


Ječmen setý zajišťuje optimální funkci jater a žlučníku. Vrcholák myrobalánový udržuje optimální hladinu glukózy v krvi, optimální hladinu cholesterolu v krvi, podporuje optimální činnost kardiovaskulárního systému, optimální funkci dýchacího a reprodukčního systému.


Dávkování


Návod k přípravě: do 200ml vroucí vody přidejte 1-2 čajové lžičky tibetského čaje a nechte 3-5 minut vylouhovat, poté sceďte a do čaje přidejte 2 polévkové lžíce ječmene. Dle chuti můžete přidat 1-2 čajové lžičky másla či ghí, medu, oříšků, sušené ovoce či kousky zeleniny, koření atd. Campu doporučujeme podávat teplou.


Upozornění


Upozornění: Přípravek obsahuje lepek.


Velikost balení


350 g (10 porcí)


Podmínky uchovávání


Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě.


Výrobce


EPAM sdružení, Vysoká 1020, 760 01 Zlín, Česká republika

Epam
ID104EP