Home

Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

NANOMEDEA.CZ
LÉČBA AKNÉ, léčebná kůra Zobrazit větší

LÉČBA AKNÉ, léčebná kůra

ID520JA

Nové

LÉČBA AKNÉ, aktivní léčebná kůra

Koloidní stříbro aktivně ničí bakterie a léčí akné. Bylinný čaj Almaden je přímo namíchaný pro léčbu akné. V aplikačním setu je aplikační lahvička zdarma!

Více informací

SKLADEM

1 390 Kč

Více informací

Čtrnáctidenní aktivní léčebná kůra pro léčbu akné

Koloidní stříbro:

Naše koloidní stříbro má měření velikosti, rozložení a obsahu částic v nezávislých laboratořích firmy Malvern Instruments - http://www.malvern.com/ a obsahuje 14 mg stříbra v 1 litru.

Na všechny komponenty použité při výrobě jsou kladeny nejvyšší nároky a celý průběh výroby je podrobně kontrolován.

Způsoby aplikace koloidního stříbra:
Nejúčinnější způsob je vnitřní užití, obvykle ráno a večer pít stříbro a v mezičase konzumovat laktobakterie v podobě jogurtů nebo tablet jako Symbilakt apod. Množství pití je určeno tělesnou váhou. Pro 75 kg tělesné váhy polévkovou lžíci ráno a večer (2 x 0,5 dcl ).

Dále můžeme provádět výplachy úst – odstraňuje mimo jiné pach z úst, ničí bakterie zubního povlaku. Velmi účinné je kloktání a výplach nosních dutin koloidním stříbrem.

Lze provádět výplachy pochvy nebo provádět desinfekci konečníku. Dále lze provádět výtěry ušních otvorů. Zevní potírání akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a řezných ran, místa bodnutí hmyzem a zejména místa zasažená plísněmi.

Koloidní stříbro patří mezi nejúčinnější prostředek proti celkovému zaplísnění organismu, zejména trávicího traktu. Kombinace klystýru a pití koloidního stříbra dokáže zásadně ulehčit lidskému organismu deptaného zaplísněním.

Obsah 500ml.

Bylinný čaj ALMADEN:

čaj příznivě působící při očistných kůrách
složení: kopřiva nať, bříza list, maceška nať, jahoda list,
pampeliška kořen s natí, trnka květ
100g.

Aplikační lahvička ZDARMA!

Doporučené dávkování:

První týden užívat 2x denně bylinný čaj, jednou denně tři polévkové lžíce koloidního stříbra a koloidním stříbrem potírat postižená místa. Druhý týden jednou denně bylinný čaj a jedna polévková lžíce koloidního stříbra. Postižená místa potírat také.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LÉČBA AKNÉ, léčebná kůra

LÉČBA AKNÉ, léčebná kůra

LÉČBA AKNÉ, aktivní léčebná kůra

Koloidní stříbro aktivně ničí bakterie a léčí akné. Bylinný čaj Almaden je přímo namíchaný pro léčbu akné. V aplikačním setu je aplikační lahvička zdarma!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: