LÉČBA AKNÉ, léčebná kůra
search
  • LÉČBA AKNÉ, léčebná kůra

LÉČBA AKNÉ, léčebná kůra

1 149 Kč

LÉČBA AKNÉ, aktivní léčebná kůra

Koloidní stříbro aktivně ničí bakterie a léčí akné. Bylinný čaj Almaden je přímo namíchaný pro léčbu akné. V aplikačním setu je aplikační lahvička zdarma!

Počet
SKLADEM

Čtrnáctidenní aktivní léčebná kůra pro léčbu akné

Koloidní stříbro:

Naše koloidní stříbro má měření velikosti, rozložení a obsahu částic v nezávislých laboratořích firmy Malvern Instruments - http://www.malvern.com/ a obsahuje 14 mg stříbra v 1 litru.

Na všechny komponenty použité při výrobě jsou kladeny nejvyšší nároky a celý průběh výroby je podrobně kontrolován.

Způsoby aplikace koloidního stříbra:
Nejúčinnější způsob je vnitřní užití, obvykle ráno a večer pít stříbro a v mezičase konzumovat laktobakterie v podobě jogurtů nebo tablet jako Symbilakt apod. Množství pití je určeno tělesnou váhou. Pro 75 kg tělesné váhy polévkovou lžíci ráno a večer (2 x 0,5 dcl ).

Dále můžeme provádět výplachy úst – odstraňuje mimo jiné pach z úst, ničí bakterie zubního povlaku. Velmi účinné je kloktání a výplach nosních dutin koloidním stříbrem.

Lze provádět výplachy pochvy nebo provádět desinfekci konečníku. Dále lze provádět výtěry ušních otvorů. Zevní potírání akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a řezných ran, místa bodnutí hmyzem a zejména místa zasažená plísněmi.

Koloidní stříbro patří mezi nejúčinnější prostředek proti celkovému zaplísnění organismu, zejména trávicího traktu. Kombinace klystýru a pití koloidního stříbra dokáže zásadně ulehčit lidskému organismu deptaného zaplísněním.

Obsah 500ml.

Bylinný čaj ALMADEN:

čaj příznivě působící při očistných kůrách
složení: kopřiva nať, bříza list, maceška nať, jahoda list,
pampeliška kořen s natí, trnka květ
100g.

Aplikační lahvička ZDARMA!

Doporučené dávkování:

První týden užívat 2x denně bylinný čaj, jednou denně tři polévkové lžíce koloidního stříbra a koloidním stříbrem potírat postižená místa. Druhý týden jednou denně bylinný čaj a jedna polévková lžíce koloidního stříbra. Postižená místa potírat také.

Herbata s.r.o.
ID520JA