KOLOIDNÍ STŘÍBRO mast 115ml.
search
  • KOLOIDNÍ STŘÍBRO mast 115ml.
  • KOLOIDNÍ STŘÍBRO mast 115ml.

KOLOIDNÍ STŘÍBRO mast 115ml.

660 Kč

NANO kosmetika, KOLOIDNÍ STŘÍBRNÁ MAST

Stříbrná mast je unikátním spojením tisíciletých znalostí vlastností stříbra a nanotechnologie – technologie nové doby. Velikost nanočástic stříbra je na světové úrovni nejvyšší účinnosti těchto částic(iontů).

Počet
skladem

Stříbrná mast


Vznikla na základě dlouhodobého výzkumu účinků stříbra, které významně dokáže zlikvidovat celou řadu virů a bakterií. A to bez vzniku rezistence(odolnosti) proti tomuto prvku. Díky tomuto fenoménu je stříbro velmi dobře použitelné jako alternativní prostředek nejen pro prevenci, ale i léčbu různých onemocnění.

Stříbrná mast je unikátním spojením tisíciletých znalostí vlastností stříbra a nanotechnologie – technologie nové doby. Velikost nanočástic stříbra je na světové úrovni nejvyšší účinnosti těchto částic(iontů).

Výrobek je určen pro rychlé místní vstřebání iontů stříbra – likvidátorů bakterií a virů, čímž je posílena imunitní reakce našeho těla a lépe se ubráníme jakémukoliv útoku.

Je velmi dobře snášenlivá u všech typů pokožky a v každém věku.

Popis produktu:
Používáme místně tam, kde potřebujeme povrchově i hloubkově likvidovat bakterie a viry.
Je vhodný na ošetření vyrážek, akné, drobných řezných ranek a odřenin(depilace, holení), štípnutí hmyzem, zánětů a oparů. Dále je vhodný tam kde chceme dosáhnout rychlého zklidnění pokožky.
Účinně urychluje proces regenerace, působí proti svědění. Je vhodný pro všechny typy pokožky.
Může být používán dlouhodobě. Není parfémován.
Příklady použití: opruzeniny u dětí, různé ekzémy a vyrážky, drobná poranění, kousnutí hmyzem, akné, bolesti lymfatických cest, opary a záněty, krk při „vymluvených“ hlasivkách, po depilaci či holení, po kosmetice.

Mast naneseme na místo, které chceme ošetřit, případně lehce rozetřeme prsty. Necháme zaschnout.
Pro zrychlení účinku doporučujeme opakovat několikrát denně. Aplikujeme přímo na postiženou oblast, např. jako noční masku. U všech projevů „nečisté“ pleti je nutno dbát na zvýšenou péči o střevo, játra a ledviny. Minimálně však dodržovat pitný režim.

V nouzi lze použít s ohledem na obsah panthenolu k potření spálené pokožky po přehnaném opalování jako okamžitou pomoc.

Zkušenosti našich klientů:
Mast je účinná již krátkou dobu po aplikaci při bolesti kloubů nebo při zánětu šlach.
Velmi dobře se osvědčila při planých neštovicích nebo při aplikaci na tzv. „růži“. Na přisáté klíště byla aplikována tak, že klíště bylo celé pokryto. Po cca 15 minutách bylo volným pohybem vytaženo (vykýváno) ven. Bez bolesti.

Mast byla na místě ponechána. Po zaschnutí byla v průběhu dne ještě několikrát nanesena. Nevzniklo typické zarudnutí. Rána byla klidná a rychle se zhojila. V dalším příkladu chci uvést, že ani utržená hlavička klíštěte v ráně nemusí vést k panice. I po jejím vynětí byla rána po dvou dnech zarudlá a tvrdá. Začínala bolet. Několikrát denně aplikovaná mast dokázala místo vyčistit a zklidnit během následujících tří dnů. Doporučujeme kombinovat s Ag koloidním.

Složení: Voda demineralizovaná, panthenol, Colloidale Silver, emulgátor.
Použití: přípravek se aplikuje 1 - 2 x denně v dávce cca 1,5 ml na potřebné místo.
Skladování: chraňte před mrazem, světlem a elektromagnetickým smogem
Minimální použitelnost: datum doporučené spotřeby je uveden na obalu (1 rok).

Kříž
ID501KR