Kyselina hyaluronová s koloidním stříbrem
search
  • Kyselina hyaluronová s koloidním stříbrem

KYSELINA HYALURONOVÁ S KOLOIDNÍM STŘÍBREM Sérum

815 Kč

KYSELINA HYALURONOVÁ 100% S KOLOIDNÍM STŘÍBREM

Pleťové sérum s unikátní kombinací kyseliny hyaluronové a koloidního stříbra. Kyselina hyaluronová vyhlazuje vrásky, účinně blokuje volné radikály svými antioxydační účinky, zabraňuje vzniku strií, působí proti stárnutí pleti. Koloidní stříbro má antibakteriální účinky.

Složení: kyselina hyaluronová (100% pure), koloidní stříbro (14 mg Au/1 L)

Počet
skladem

KYSELINA HYALURONOVÁ 100% S KOLOIDNÍM STŘÍBREM

Pleťové sérum s unikátní kombinací kyseliny hyaluronové a koloidního stříbra. Kyselina hyaluronová vyhlazuje vrásky, účinně blokuje volné radikály svými antioxydační účinky, zabraňuje vzniku strií, působí proti akné díky hojivým účinkům a schopnosti snižovat produkci mazu. Koloidní stříbro má antibakteriální účinky (perfektní např. při akné, kde zabraňuje zanesení infekce do pupínků).

Koloidní stříbro je funkční proti 650 různým infekcím, mykózám a plísním, tradiční antibiotika jsou efektivní proti 6-7 infekcím. Bakterie si nejsou schopny vytvořit odolnost proti částicím koloidního stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik. Není známa žádná nemoc, která by byla způsobena bakterií, jenž může žít v přítomnosti i nepatrného množství stříbra. Koloidní stříbro nereaguje s jinými léky. Můžete jím také desinfikovat vodu, různé povrchy, prádlo a obuv (omezuje pach potu).

Účinky séra:

- omlazuje pokožku obličeje, krku a dekoltu

- urychluje tkáňovou regeneraci a hojení ran

- brání vzniku jizev

- výrazně koriguje problémové projevy pleti, různé skvrny v obličeji a na těle

- hloubkově hydratuje a udržuje pokožku a tkáně pevné a pružné

- vyhlazuje starší vrásky a oddaluje vznik nových

- blahodárně působí v okolí bolestivých kloubů a namožených šlach vmasírováním do pokožky 

Kyselina hyaluronová tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je odpovědná za krásu, zářivost a jemnost pokožky. S přibývajícím věkem její obsah v pokožce rapidně klesá a tento pokles vede ke vzniku vrásek a dalším projevům stárnutí pokožky. Sérum slouží jako korekce vrásek, hlavně nosoretní rýhy, vrásky na čele, vrásky nad horním rtem, v dekoltu apod.

Pro optimální výsledky aplikujte 2x denně, nejlépe ráno a večer. Na dokonale odlíčenou a očištěnou pleť nanestemalé množství séra. Jemně vmasírujte konečky prstů do pleti, nevynechejte ani krk a dekolt. Nechte působit 10 minut. Výsledkem je svěží vzhled a jemná pokožka.

Složení: kyselina hyaluronová (100% pure), koloidní stříbro (14 mg Au/1 L)

Obsah: 10 ml.

Kříž
ID479KR