NANO pro byt a dům set
search
  • NANO pro byt a dům set

NANO pro byt a dům set

1 148 Kč

NANO ochrana pro snadnou údržbu všech nepórézních materiálů. Snadné odstranění např. vodního kamene a trvalé řešení v případě např. "tvrdé vody" a neustálého drhnutí a čištění.

Počet
skladem

NANO set "BYT A DŮM"

Pro snadnou údržbu všech nepórézních materiálů. Snadné odstranění např. vodního kamene a trvalé řešení v případě např. "tvrdé vody" a neustálého drhnutí a čištění. Lze oužít i na horké povrchy, jako jsou například krbová skla, nebo sklokeramické desky. Nano vrstva odolá až 400 stupňů Celsia! Díky NANO technologiím Vám přinášíme tento set, kterým ošetříte vše v domácnosti. Od kuchyně, koupelny, dlaždiček, krbu, až po třeba plechového miláčka v garáži, nebo třeba vše v dětském pokoji. Nano technologie je zcela zdravotně nezávadná. Vytvoří na ošetřeném materiálu neviditelnou nanovrstvu, takže úklid pak, je už hračka a stačí jen vlhký hadřík.... Zejména třeba úklid WC, to je věc, do které se nikomu moc nechce. Ukliďte WC jednou s nano technologií a máte pokoj na hodně dlouhou dobu! Zkuste to a uvidíte že to opravdu funguje!

Ošetřený povrch a jeho následná údržba pouze vlhkým hadříkem.

Za pomoci nano technologie se na ošetřeném materiálu vytvoří neviditelný nano povlak obsahující nano částice SIO2 a nejen to, už nebudete muset uklízet a "to se vyplatí" :-)

Vydatnost cca 10m2

Obsahuje:

Nano ochrana sklo keramika 50ml.

Nano ochrana chrom nerez 50ml.

Nano čistič 50ml.

Mikrofázové utěrky

ID42NY