NANO OCHRANA DŘEVO/KÁMEN 500ml.
search
  • NANO OCHRANA DŘEVO/KÁMEN 500ml.

NANO OCHRANA DŘEVO/KÁMEN 500ml.

991 Kč

(2 800 Kč 1000ml.)

NANO Dřevo a kámen je lihový přípravek obsahující nanočástice SIO2. Vlastnosti přípravku vytvářejí vysoce hydrofobní povrchovou ochranu dřevěných pokladů jako jsou např.: zahradní nábytek, terasy, pergoly, nábytek do interiéru, dřevostavby, ploty atd.

Počet
skladem

NANO Dřevo a kámen je lihový přípravek obsahující nanočástice SIO2. Vlastnosti přípravku vytvářejí vysoce hydrofobní povrchovou ochranu dřevěných pokladů jako jsou např.: zahradní nábytek, terasy, pergoly, nábytek do interiéru, dřevostavby, ploty atd. Byl vyvinutý pro účely ochránit povrchy před vnějšími vlivy jako např.: prachové částice, voda, barevné tekutiny, zamezuje také růstu řas a mechů. U venkovních dřevěných konstrukcí a nábytku zabraňuje znehodnocení dřeva vlivem počasí. Nanovrstva má samočistí schopnost (tzv. lotosový efekt) povrchu, tím šetří čas a náklady na běžnou údržbu povrchu. Nečistoty se odstraní pouze vodou (i mastnoty a oleje).

Provedená aplikace je jednoduchá - natíráním nebo stříkáním a následným rozetřením. Povrch před aplikací musí být suchý, čistý, bez voskových či olejových zbytků předchozích povrchových úprav. Teplota při aplikaci musí být v rozmezí 10 - 25 stupňů Celsia, bez přímého slunečního záření. Nanovrstva se vytvoří během následného volného schnutí do 24 hodin.

Nanopovrch je UV stabilní, chemicky odolný proti přípravkům do hodnoty pH13, plně transparentní bez viditelné vrstvy a s vysokou tepelnou odolností cca 120°C. Prodyšnost materiálu je zachována.

Životnost nanovrstvy je 24-36 měsíců a je závislá na mechanickém zatížení.

Skladování: Spotřebujte do 12 měsíců od data výroby v původním a dobře uzavřeném obalu. Skladujte při teplotě od 5°C do 30°C, chraňte před slunečním zářením.

Spotřeba cca 100-200ml. m2

ID30NSV