KOLOIDNÍ STŘÍBRO 500ml.
search
  • KOLOIDNÍ STŘÍBRO 500ml.

KOLOIDNÍ STŘÍBRO 500ml.

702 Kč

Koloidní stříbro aktivně ničí bakterie a viry!

Koloidní stříbro je vyráběno na profesionálních strojích se stabilizovaným napětím a proudem. Tím je dosahováno přesně požadovaných výsledků. Naše koloidní stříbro obsahuje 14 mg stříbra v 1 litru. Na vše použité při výrobě jsou kladeny nejvyšší nároky a celý průběh výroby je podrobně kontrolován.

Počet
skladem

Koloidní stříbro je vyráběno na profesionálních strojích se stabilizovaným napětím a proudem tak, aby bylo dosahováno přesně požadovaných výsledků.

Naše koloidní stříbro má měření velikosti, rozložení a obsahu částic v nezávislých laboratořích firmy Malvern Instruments - http://www.malvern.com/ a obsahuje 14 mg stříbra v 1 litru.

Na všechny komponenty použité při výrobě jsou kladeny nejvyšší nároky a celý průběh výroby je podrobně kontrolován.

Způsoby aplikace koloidního stříbra:
Nejúčinnější způsob je vnitřní užití, obvykle ráno a večer pít stříbro a v mezičase konzumovat laktobakterie v podobě jogurtů nebo tablet jako Symbilakt apod. Množství pití je určeno tělesnou váhou. Pro 75 kg tělesné váhy polévkovou lžíci ráno a večer (2 x 0,5 dcl ).

Dále můžeme provádět výplachy úst – odstraňuje mimo jiné pach z úst, ničí bakterie zubního povlaku. Velmi účinné je kloktání a výplach nosních dutin koloidním stříbrem.

Lze provádět výplachy pochvy nebo provádět desinfekci konečníku. Dále lze provádět výtěry ušních otvorů. Zevní potírání akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a řezných ran, místa bodnutí hmyzem a zejména místa zasažená plísněmi.

Koloidní stříbro patří mezi nejúčinnější prostředek proti celkovému zaplísnění organismu, zejména trávicího traktu. Kombinace klystýru a pití koloidního stříbra dokáže zásadně ulehčit lidskému organismu deptaného zaplísněním.

Koloidním stříbrem můžeme desinfikovat třeba na cestách pití přidáním pár kapek do tekutiny nebo do domácích konzerv či zavařenin.

U domácích zvířat rovněž můžeme potírat rány a vyrážky, také můžeme desinfikovat hračky nebo nádobí.
Preventivní nebo dlouhodobé užívání denně čajová lžička (1 x 0,05 dcl). Přírodní stříbro se získává ze zeleniny, pokud není hnojená průmyslovými hnojivy. Ta stříbro z půdy vyplavují.

Zdroj: The Silver Institute, Washington, D.C., 1999 – zkráceno.

Nanočástice stříbra zvyšují účinnost antibiotik

Významný krok pro řešení velkého medicínského problému, jímž je stoupající odolnost bakterií vůči léčbě antibiotiky, učinili vědci Lékařské a Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého. Prokázali, že účinnost antibiotik zvyšuje přidání sloučeniny stříbra, případně mikročástic či nanočástic tohoto kovu. Antibiotika v kombinaci se stříbrem se pak mohou využívat v nižších dávkách a účinkují i na bakterie, které byly dříve na antibiotika rezistentní.

Celá tisková zpráva Univerzity Palackého v Olomouci viz. http://www.scienceworld.cz/aktuality/7158/ ze dne 29. 7. 2013.

Poznámka spokojeného zákazníka: Chcete, aby Vám již kompoty a zavařeniny neplesnivěly? Potřete víčka koloidním stříbrem!!!

Kříž
ID22KR