NANO set koupelny a kuchyně
search
  • NANO set koupelny a kuchyně

NANO set koupelny a kuchyně

1 148 Kč

NANO set pro snadný úklid a údržbu koupelny, bazénu, WC, díky a pomocí nano technologií.

Počet
skladem

NANOBOX sada pro čištění a nano-impregnace na sklo, keramiku, chrom a nerez.

Vlastnosti ošetřené plochy:
□ Velmi snadné čištění bez chemie
□ Ochrana proti usazení vodního kamene i bakterií
□ Dlouhodobě chrání - 3 až 5 let
□ Omezí zamlžování a otisky prstů

Zajistěte si klid a čas navíc na celá léta! Pomocí opravdu kvalitních materiálů od profesionálů na nano-impregnace a s opravdu speciálními čističi si zajistíte ochranu Vašich těžko, nebo do nekonečna čištěných ploch. Od teď už stačí umýt si ruce - a máte čisté i umyvadlo, dát si sprchu - a umyli jste i sprchový kout!

Zapomeňte na vodní kámen, mastnotu, bakterie, cokoli co by Vám na Vašich věcech, stěnách a vybavení neudělalo radost! Nyní už jen snadná, antibakteriální a dokonalá čistota a lesk.

Nano-impregnace dodají ošetřeným plochám jedinečnou vlastnost – tzv. easy2clean efekt – snadné čištění. Nanesená nano-impregnace vytvoří na povrchu neviditelnou nano-strukturu, která odpuzuje vodu, oleje a jiné
organické nečistoty, chrání povrch proti usazování vodního kamene, i před následky UV záření a drobným poškozením. Dále částečně omezuje vznik otisků prstů a zamlžení. Efekt snadného čištění umožní podstatné zjednodušení údržby ošetřeného povrchu. Po dobu několika let postačí k dokonalému čištění jen obyčejná voda. V počátku fungování nano-ochrany současně získáte vizuálně působivý perličkový efekt.

Údržba ošetřeného povrchu:
K údržbě ošetřeného povrchu postačí pouze voda, Nečistoty a bakterie nemají schopnost k povrchu ošetřenému nano-impregnací přilnout a proto není třeba používat agresivní čistící prostředky.

SET obsahuje:

Nano ochrana sklo keramika 50ml.

Nano ochrana chrom nerez 50ml.

Nano čistič 50ml.

Mikrofázové utěrky

ID13NSV